O mnie

.

Hej, dzień dobry, jestem Asia!

Kiedyś byłam ambitnym menagerem, planowałam, zarządzałam i kierowałam zespołem. Potem mój świat stanął na głowie, bo pojawiły się dzieci. Wszystko się zmieniło ja, podejście do życia i pracy. Pomysłów miałam wiele na siebie i dalszy rozwój…ale moje serce zostało przy tym projekcie. Przy Filcovni. Dla mnie jest wyjątkowa, gdyż jest w niej moja pasja i serce. Miłość, pot i łzy. Mogłabym dużo pisać o blaskach i cieniach tej pracy, ale wiecie co? Sami zobaczcie jak mi idzie.

FILCOVNIA zaprasza dziewczynki i chłopaków do zabawy matami, są poręczne, miękkie idealnie dopasowane do dzieci. Nie wymagają wymiany baterii, składania ani skomplikowanych instrukcji. Po prostu cała frajda polega na tym, że dziecko potrafi bawić się nią samodzielnie od początku do końca. Uchwyt maty pasuje do rączki, wszystkie elementy wewnątrz nie są za małe, nic nie wtoczy się pod łózko, nie utknie pod meblami. Co więcej te maty nie robią bałaganu!
Są kolorowe, spełniają rolę edukacyjną są solidnie wykonane. Tworząc je, codziennie pokonuję siebie, żeby moje maty były wyjątkowe i wprawiały w świetny nastrój swoich odbiorców. Posłużą nie tylko w domu, umilą oczekiwanie na posiłek w restauracji czy w poczekalni u lekarza. Dziecięca wyobraźnia nie zna granic!

Na koniec obietnica: Maty z FILCOVNI pozwolą rodzicom przypomnieć sobie jak smakuje ciepła kawa! Daję słowo!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl